Kubki reklamowe w zestawie z podkładkami

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Okrągłe ślady na stole lub biurku nie wyglądają atrakcyjnie. Bywa, że żadnym sposobem nie można ich zmyć. Sól i ocet nie przynoszą pożądanego skutku. Ślad okazuje się trwały, a my zasłaniamy stół obrusem lub matami stołowymi. Takich sytuacji można uniknąć. Wystarczy pod kubek z gorącą kawą lub herbatą podłożyć korkową podkładkę. Podkładki kosztują naprawdę niewiele, a ich wzornictwo oraz kolorystyka pozwalają udekorować stół (i pokój) jak sobie tego życzymy. Stół w kuchni, stół w pokoju, biurko pracownika…Podkładki to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub upominek dla klienta lub pracownika. Każdy daje sam kubek. Bądź inny, wręcz kubek z podkładką!

 

Podkładki korkowe to zdecydowanie najpopularniejszy typ podkładek. Kubki reklamowe z podkładkami korkowymi będą zatem praktycznym i uniwersalnym upominkiem. Podkładki wykonane z korka są lekkie, trwałe i ekologiczne. I co ważne, niedrogie. Można je kupić nie tylko w sklepach z artykułami dekoracyjnymi, ale także w supermarketach.

Podkładki korkowe (naturalne) nie mają kolorowych nadruków, co nie znaczy, że nie można wytłoczyć na nich żadnej grafiki lub logo. Wręcz przeciwnie. Naturalny kolor będzie pasował do praktycznie każdego wnętrza, a nadruk z pewnością będzie dobrze widoczny.

Podkładki z barwną aplikacją powinny wybrać osoby, które nie lubią nudy w kuchni lub w pokoju. Co może być na tych podkładkach? Dosłownie wszystko. Zwierzęta, rośliny, przedmioty, miasta, napisy, zdjęcia i wszystko, czego tylko dusza zapragnie. A na służbowym stoliku koniecznie podkładka z logo naszej firmy. Taka barwna podkładka najczęściej składa się z warstwy korka oraz sklejki, na której umieszczony jest nadruk pokryty lakierem.

Kubki reklamowe w komplecie z podkładkami korkowymi to zatem pomysł nietuzinkowy. Poza funkcją estetyczną spełniają funkcję praktyczną, chroniąc stoły i biurka przed działaniem wysokich temperatur przyrządzonych napojów. Kubki reklamowe z podkładkami wręczajmy nie tylko bliskim, ale również swoim pracownikom oraz klientom. Przekaz będzie silniejszy, w końcu nasza marka będzie widniała i na kubku, i na podkładce!

 

Related Articles